Wróć do listy

Poznań zachęca do staży w lecie


Programy Praktyk i Staży  pozwalają zdobyć nowe umiejętności i doświadczenie oraz wykorzystać w praktyce wiedzę zdobywaną na studiach. Jednym z jego celów jest również przegląd potencjalnych pracowników. Do tej pory w urzędzie w Poznaniu zostało zatrudnionych ponad 650 osób, które wcześniej skończyły tu staże.

Letnia edycja tegorocznego programu stażowego będzie realizowana od lipca do końca października, w dwóch etapach: praktyka (60h) i płatny staż (180 h).

Program skierowany jest do studentów jednolitych studiów magisterskich i studiów I stopnia (począwszy od 4 semestru), studiów II stopnia - dziennych, zaocznych, wieczorowych bądź eksternistycznych, uczelni państwowych lub prywatnych. Dodatkowo kandydaci ubiegający się o staż powinni studiować kierunek odpowiadający oczekiwaniom danego biura/jednostki/wydziału .

Urząd Miasta Poznania od 2003 roku realizuje autorski program staży studenckich, który cieszy się ogromnym powodzeniem. Na 56 dotychczasowych edycji wpłynęło ponad 34 755 zgłoszeń, a na staż przyjęto 4069 studentów i studentek.

Rekrutacja trwa do 2 czerwca. Do aplikowania potrzebne jest wypełnienie formualrza zgłoszeniowego, kóry mozna zanelźć na stronie:
www.poznan.pl/mim/staz/

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem