zakres obowiązków:
 Codzienne wsparcie obiektu biurowego jednego z naszych kluczowych klientów w przeglądzie i kwestiach technicznych oraz systemowych drukujących urządzeń biurowych
 Bieżące monitorowanie działania Centralnego Systemu Wydruku oraz wsparcie użytkowników przy korzystaniu i obsłudze sprzętu
 W razie potrzeb profesjonalny serwis urządzeń biurowych: realizacja przeglądów, konserwacja, wymiana części oraz naprawa
 Wymiana materiałów eksploatacyjnych (m.in. papieru, tonerów) i ich uzupełnianie w urządzeniach drukujących
 Monitorowanie stanów magazynowych materiałów eksploatacyjnych i składanie zamówień
 Miesięczny odczyt liczników z urządzeń drukujących
 Monitorowanie obciążeń sprzętu i koordynacja relokacji urządzeń w razie potrzeb

wymagania:
 Mile widziane doświadczenie w zakresie usług serwisu urządzeń drukujących oraz utrzymania systemu centralnego wydruku
 Mile widziane wykształcenie min. średnie techniczne, preferowani studenci uczelni wyższych technicznych - Politechnika, UW Informatyka
 Praktyczna, komunikatywna znajomość języka angielskiego potrzebna głównie do czytania dokumentacji technicznej
 Posługiwanie się MS Office
 Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
 Wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie do pracy z klientem

oferujemy:
 Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia w wymiarze pełnego etatu 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku
 Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży w Polsce oraz perspektywę stałego zatrudnienia w organizacji
 Pracę z najnowocześniejszymi rozwiązaniami i urządzeniami na rynku poligraficznym
 Nowoczesne narzędzia pracy: telefon komórkowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych
 Pakiet szkoleniowy rozwijający wiedzę merytoryczną oraz umiejętności osobiste, dostęp do międzynarodowej bazy wiedzy

proces rekrutacji:
 Wstępną weryfikacją kandydatów - test wiedzy technicznej lub rozmowa z elementami wiedzy technicznej
 Następnie osoby są zapraszane na rozmowy z przyszłym przełożonym oraz Działem HR
 Każdy kandydat, który zostanie zaproszony na rozmowy otrzyma informację zwrotną z ostateczną decyzją (również osoby, którym nie zostanie przedstawiona oferta zatrudnienia)

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

szczegóły

Dodano
14 dni temu
Wynagrodzenie:
Do uzgodnienia
Lokalizacja
Polska,
Obserwuj
Obserwuj
Ogłoszeniodawca
Konica Minolta
+48 Wyświetl numer
Wyślij wiadomość

ID: 56 | Opublikowane 15.05.2019 12:51 | Zgłoś nadużycie